90 föremål
Bestick, 21 st, silver, 1900-tal.
1d 22 tim
4 201 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
5d 23 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, väska, "Paddy bag".
4d 21 tim
Burberry, väska, "Paddy bag".
5 330 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
5d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Loewe, väska, "Puzzle Mini".
2d 21 tim
Loewe, väska, "Puzzle Mini".
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
5d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
1d
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK