61 föremål
Lornjett, 18K guld med glas.
2 tim 54m
Lornjett, 18K guld med glas.
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Silver, 3 delar, Sverige.
1d 4 tim
Silver, 3 delar, Sverige.
8 860 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
5d 3 tim
4 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
1d 4 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
4d 6 tim
1 625 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, collier, vintage.
5 tim 50m
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
4d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Diadem silver och paste.
4d 3 tim
Diadem silver och paste.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill, portfölj.
4d 4 tim
Dunhill, portfölj.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK