57 föremål
Silver, 3 delar, Sverige.
22 tim 21m
Silver, 3 delar, Sverige.
8 860 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Diadem silver och paste.
3d 21 tim
Diadem silver och paste.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
4d 21 tim
4 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
3d 19 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
4d
1 625 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill, portfölj.
3d 22 tim
Dunhill, portfölj.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
22 tim 29m
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK