Kan inte nå servern
 
111 föremål
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
1d 15 tim
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
3d 19 tim
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bestick, 21 st, silver, 1900-tal.
4d 17 tim
Bestick, 21 st, silver, 1900-tal.
Aktuellt bud
4 201 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Loewe, väska, "Puzzle Mini".
5d 17 tim
Loewe, väska, "Puzzle Mini".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.