Kan inte nå servern
Temaauktioner online
The Eclectic Collection F772
Auktion:
Helge Dahlman F782
Auktion:
Birds by Toikka – Part 2 F728
Auktion:
En privat samling handknutna bruksföremål från Persien E1309
Auktion:
Silver Linings E1279
Auktion:
Chalet Interiors E1217
Auktion:
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
97 föremål
Ljusstakar, ett par, silver, GAB, Stockholm 1962.
1d
Ljusstakar, ett par, silver, GAB, Stockholm 1962.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
1d
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, manschettknappar.
1d 22 tim
Louis Vuitton, manschettknappar.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ikon Grekland omkring 1900.
2d 1 tim
Ikon Grekland omkring 1900.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Collier, med doserade odlade pärlor.
2d 21 tim
Collier, med doserade odlade pärlor.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fat, 3 st, sterlingsilver, Peru, 1900-tal.
2d 22 tim
Fat, 3 st, sterlingsilver, Peru, 1900-tal.
Aktuellt bud
10 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Brosch sterlingsilver, Georg Jensen.
4d 21 tim
Brosch sterlingsilver, Georg Jensen.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Örhängen, ett par, med gammalslipade diamanter.
4d 22 tim
Örhängen, ett par, med gammalslipade diamanter.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
5d 22 tim
Lornjett, 18K guld med glas.
Aktuellt bud
8 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Christian Dior, collier, vintage.
6d
Christian Dior, collier, vintage.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Silver, 3 delar, Sverige.
6d 23 tim
Silver, 3 delar, Sverige.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
6d 23 tim
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.