Kan inte nå servern
 
13 föremål
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
2d 13 tim
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
4d 15 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.