Kan inte nå servern
 
18 föremål
Väggljusstake, 1900-tal.
16 tim 52m
Väggljusstake, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
5d 11 tim
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
5d 10 tim
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.