20 föremål
Silver, 5 delar, 1900-tal.
3 tim 40m
Silver, 5 delar, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
6d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, ett par ,1900-talets första hälft.
4d 3 tim
1 069 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusstakar ett par, barockstil, 18/1900-tal.
4d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK