23 föremål
Ljusstakar, ett par ,1900-talets första hälft.
5d 2 tim
1 069 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
1d 2 tim
Silver, 5 delar, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK