Kan inte nå servern
 
22 föremål
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
23 tim 59m
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
4d
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusstakar ett par, barockstil, 18/1900-tal.
7d
Ljusstakar ett par, barockstil, 18/1900-tal.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
22 tim 19m
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Timo Sarpaneva, ljusstakar, 9 st, "Festivo", Iittala.
7d
Timo Sarpaneva, ljusstakar, 9 st, "Festivo", Iittala.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
3d
Väggljusstake, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.