Kan inte nå servern
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
48 föremål
Väggljusstake, 1900-tal.
1d 4 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
5d 23 tim
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
2d 4 tim
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
5d 22 tim
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sten Johansson, vägglampetter, ett par, Arvika.
4d
Sten Johansson, vägglampetter, ett par, Arvika.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 900 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.