Kan inte nå servern
 
29 föremål
Ljusstakar, ett par, 1900-tal.
21 tim 37m
Ljusstakar, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Georg Jensen, ljusstake, kaffekanna, vas.
2d 22 tim
Georg Jensen, ljusstake, kaffekanna, vas.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
4d 23 tim
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
7d 1 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
21 tim 29m
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
5d
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.