123 föremål
Pall, 1900-tal.
4d 5 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
3d 7 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
3d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
3d 3 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
5d 4 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
5d 4 tim
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
4d 2 tim
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
5d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
6d 3 tim
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 1900-tal.
6d 2 tim
Bord, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Urna, alabaster, 1800/1900-tal.
1d 5 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
3d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
4d 3 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Obelisker, ett par, 1900-tal.
4d 3 tim
Obelisker, ett par, 1900-tal.
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
6d 4 tim
Boksnurra, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
3d 6 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
3d 7 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK