117 föremål
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
2d 21 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, 18/1900-tal, Marin.
2d 20 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
2d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
1d 1 tim
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
6d 4 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bestick, 21 st, silver, 1900-tal.
5d 23 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
5d
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
2d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
5d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1900-tal.
22 tim 52m
Bord, 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
2d 22 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sängbord, ett par, 1900-talets andra hälft.
1d
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
4m 47s
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
24m 47s
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK