87 föremål
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
5d 3 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
5d 3 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1800-tal.
1d 3 tim
Skrivbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
6d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
6d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
5d 4 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
3d 4 tim
Matbord, England, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
1d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
1d 4 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
2d 5 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
2d 4 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK