103 föremål
Bordslampa, omkring år 1900.
20 tim 49m
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1800-tal.
2d 16 tim
Skrivbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
6d 17 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
2d 17 tim
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
6d 18 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
1d 15 tim
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-talets mitt.
4d 21 tim
Bord, 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
3d 19 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
2d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa.
20 tim 55m
Bordslampa.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
3d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK