111 föremål
Bord, 1900-tal.
1d 1 tim
Bord, 1900-tal.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-talets mitt.
6d 1 tim
Bord, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, hardwood, sen Qingdynsti.
8m 40s
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa.
2d 1 tim
Bordslampa.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1800-tal.
3d 21 tim
Skrivbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
3d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
4d 23 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
2d 1 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslystrar, ett par, 1800-tal.
21 tim 42m
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
1d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, Funkis, 1930-tal.
3d
Bordslampa, Funkis, 1930-tal.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
2d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK