109 föremål
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
5d 4 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matbord, 1800-tal.
3d 5 tim
Matbord, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
5d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bockbord, 1800-tal.
4d
Bockbord, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
3d 2 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
2d 3 tim
Sängbord, ett par, samtida.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bockbord, 1900-tal.
3d 4 tim
Bockbord, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
2d 5 tim
Matbord, England, 1800-tal.
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
3d 4 tim
Soffbord, 1970-tal.
4 133 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
1d 6 tim
Bord, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
1d 2 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Arak, 290 x 118 cm.
2d 3 tim
Matta, Arak, 290 x 118 cm.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
2d 5 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
3d 4 tim
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordsur, Imhof, 1900-talets mitt.
2d 6 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
5d 23 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK