110 föremål
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
3d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
1d
Bord, 1900-tal.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-talets mitt.
6d
Bord, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
1d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
2d
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa.
2d
Bordslampa.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslystrar, ett par, 1800-tal.
21 tim 20m
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
4d 23 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbord, 1800-tal.
3d 20 tim
Skrivbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK