Kan inte nå servern
Temaauktioner online
The Eclectic Collection F772
Auktion:
Helge Dahlman F782
Auktion:
Birds by Toikka – Part 2 F728
Auktion:
En privat samling handknutna bruksföremål från Persien E1309
Auktion:
Silver Linings E1279
Auktion:
Chalet Interiors E1217
Auktion:
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
18 föremål
Einar Forseth, Vinterbild.
6d 2 tim
Einar Forseth, Vinterbild.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Mårten Andersson, "Bruddansen".
3d 2 tim
Mårten Andersson, "Bruddansen".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jak Katarikawe, "Gods ways are mysterious".
5d 2 tim
Jak Katarikawe, "Gods ways are mysterious".
Aktuellt bud
555 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Zerihun Yetmgeta, "Yellow rhythm".
3d 6 tim
Zerihun Yetmgeta, "Yellow rhythm".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Jakob Kulle, På gården.
5d 3 tim
Jakob Kulle, På gården.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Anshelm Schultzberg, "Bitihorn Skammestein".
1 tim 56m
Anshelm Schultzberg, "Bitihorn Skammestein".
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Tora Vega Holmström, "Sittande kvinna".
2 tim 56m
Tora Vega Holmström, "Sittande kvinna".
Aktuellt bud
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Øivind Sand, Utan titel.
2 tim 44m
Øivind Sand, Utan titel.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Albert Johansson, Utan titel.
4d 3 tim
Albert Johansson, Utan titel.
Aktuellt bud
11 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Okänd konstnär, 1700-tal, Vid havet.
3d 3 tim
Okänd konstnär, 1700-tal, Vid havet.
Aktuellt bud
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Nils Asp, Utan titel.
8d 6 tim
Nils Asp, Utan titel.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Wladyslaw Chmielinski, Slädfärd.
5d 4 tim
Wladyslaw Chmielinski, Slädfärd.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Albert Johansson, "SATI".
1d 5 tim
Albert Johansson, "SATI".
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.