Kan inte nå servern
 
61 föremål
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
19 tim 41m
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa.
23 tim 15m
Bordslampa.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
23 tim 9m
Bordslampa, omkring år 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.