11 föremål
Byrå, 1900-talets mitt.
14 tim 20m
Byrå, 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
13 tim 22m
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1800-tal.
1d 12 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1930/40-tal.
6d 15 tim
Byrå, 1930/40-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
4d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
3d 10 tim
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
4 900 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
6d 14 tim
Byrå, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK