64 föremål
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
5d 8 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
10 tim 39m
Enrico Baj, "Garofano".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
4d 12 tim
Eldskärm, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
6d 9 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Per Kesselmar.
3d 13 tim
Per Kesselmar.
1 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
4d 10 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ernst Billgren, Utan titel.
11 tim 23m
Ernst Billgren, Utan titel.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Céline, resegarderob.
5d 8 tim
Céline, resegarderob.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
4d 12 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
2d 12 tim
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK