Madeleine Pyk – en samling F769

11 föremål
Byrå, 1900-talets början.
45m 49s
Byrå, 1900-talets början.
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal.
1 tim 7m
Byrå, rokokostil, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, England, 1800-tal.
51m 48s
Byrå, England, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1800-tal.
1d 2 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
6d 3 tim
Byrå, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
6d 23 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal.
6d 2 tim
Byrå, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK