Kan inte nå servern
Temaauktioner online
The Eclectic Collection F772
Auktion:
Helge Dahlman F782
Auktion:
Birds by Toikka – Part 2 F728
Auktion:
En privat samling handknutna bruksföremål från Persien E1309
Auktion:
Silver Linings E1279
Auktion:
Chalet Interiors E1217
Auktion:
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
19 föremål
Jonas Fröding, Travhäst.
1d 11 tim
Jonas Fröding, Travhäst.
Aktuellt bud
4 407 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Chanel, "Boy Bag Medium", 2011.
6 tim 40m
Chanel, "Boy Bag Medium", 2011.
Aktuellt bud
15 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Jakt.
1d 11 tim
Jakt.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skulptur, patinerad brons.
2d 16 tim
Skulptur, patinerad brons.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslystrar, ett par, 1800-tal.
1d 13 tim
Bordslystrar, ett par, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byster, 2 st, omkring 1900.
14 tim 17m
Byster, 2 st, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karl Erik Höglund, Utan titel.
6d 14 tim
Karl Erik Höglund, Utan titel.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Mor med barn.
6d 15 tim
Mor med barn.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
6d 14 tim
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
5d 13 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.