Kan inte nå servern
 
18 föremål
Jonas Fröding, Travhäst.
20 tim 12m
Jonas Fröding, Travhäst.
Aktuellt bud
4 807 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jakt.
20 tim 22m
Jakt.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Edward Hald, taklampa, Orrefors, 1930-tal.
10m 3s
Edward Hald, taklampa, Orrefors, 1930-tal.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skulptur, patinerad brons.
2d 1 tim
Skulptur, patinerad brons.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslystrar, ett par, 1800-tal.
21 tim 52m
Bordslystrar, ett par, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Karl Erik Höglund, Utan titel.
5d 22 tim
Karl Erik Höglund, Utan titel.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Mor med barn.
5d 23 tim
Mor med barn.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
5d 23 tim
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
4d 22 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.