Kan inte nå servern
Temaauktioner online
The Eclectic Collection F772
Auktion:
Helge Dahlman F782
Auktion:
Birds by Toikka – Part 2 F728
Auktion:
En privat samling handknutna bruksföremål från Persien E1309
Auktion:
Silver Linings E1279
Auktion:
Chalet Interiors E1217
Auktion:
Arne Jones E1299
Auktion:
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
19 föremål
Karl Erik Höglund, Utan titel.
6d 4 tim
Karl Erik Höglund, Utan titel.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Jonas Fröding, Travhäst.
1d 1 tim
Jonas Fröding, Travhäst.
Aktuellt bud
4 807 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
6d 4 tim
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Mor med barn.
6d 5 tim
Mor med barn.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bordslystrar, ett par, 1800-tal.
1d 3 tim
Bordslystrar, ett par, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byster, 2 st, omkring 1900.
4 tim 18m
Byster, 2 st, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jakt.
1d 1 tim
Jakt.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
5d 3 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skulptur, patinerad brons.
2d 6 tim
Skulptur, patinerad brons.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.