Kan inte nå servern
 
13 föremål
Obelisker, ett par, 1900-tal.
2d 13 tim
Obelisker, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mor med barn.
3d 11 tim
Mor med barn.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byster, 2 st, omkring 1900.
3d 14 tim
Byster, 2 st, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
4d 14 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
4d 15 tim
Timo Solin, Sittande modell.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
5d 14 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.