10 föremål
Chanel, "Boy Bag Medium", 2011.
3d 20 tim
4 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Obelisker, ett par, 1900-tal.
3d 20 tim
Obelisker, ett par, 1900-tal.
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
2d 21 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Karl Erik Höglund, Utan titel.
22 tim 7m
12 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
22 tim 27m
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
22 tim 43m
Timo Solin, Sittande modell.
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Mor med barn.
23 tim 13m
Mor med barn.
2 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK