Kan inte nå servern
 
11 föremål
Chanel, "Boy Bag Medium", 2011.
4d 23 tim
Chanel, "Boy Bag Medium", 2011.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Obelisker, ett par, 1900-tal.
4d 23 tim
Obelisker, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Karl Erik Höglund, Utan titel.
2d 1 tim
Karl Erik Höglund, Utan titel.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
2d 2 tim
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
2d 2 tim
Timo Solin, Sittande modell.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Mor med barn.
2d 2 tim
Mor med barn.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
1d 1 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.