Kan inte nå servern
 
15 föremål
Karl Erik Höglund, Utan titel.
5d 2 tim
Karl Erik Höglund, Utan titel.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
5d 2 tim
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Mor med barn.
5d 3 tim
Mor med barn.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
4d 1 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skulptur, patinerad brons.
1d 4 tim
Skulptur, patinerad brons.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslystrar, ett par, 1800-tal.
1 tim 20m
Bordslystrar, ett par, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.