Kan inte nå servern
 
11 föremål
Obelisker, ett par, 1900-tal.
4d 23 tim
Obelisker, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
1d
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mor med barn.
2d 2 tim
Mor med barn.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Chanel, "Boy Bag Medium", 2011.
4d 23 tim
Chanel, "Boy Bag Medium", 2011.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
2d 1 tim
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
2d 1 tim
Timo Solin, Sittande modell.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Karl Erik Höglund, Utan titel.
2d 1 tim
Karl Erik Höglund, Utan titel.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.