Kan inte nå servern
 
11 föremål
Dekorativ skulptur 1900-tal.
2d 5 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byster, 2 st, omkring 1900.
5 tim 1m
Byster, 2 st, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
1d 4 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ernest Rancoulet, efter, "L'Aurore".
2 tim 45m
Ernest Rancoulet, efter, "L'Aurore".
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mor med barn.
2 tim 15m
Mor med barn.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
1d 5 tim
Timo Solin, Sittande modell.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Chanel, väska, "Gabrielle PM", 2018-2019.
2d
Chanel, väska, "Gabrielle PM", 2018-2019.
Aktuellt bud
13 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Chanel, väska, 2010-2011.
3d 6 tim
Chanel, väska, 2010-2011.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.