Kan inte nå servern
 
11 föremål
Chanel, väska, 2010-2011.
3d 10 tim
Chanel, väska, 2010-2011.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
1d 9 tim
Timo Solin, Sittande modell.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Mor med barn.
5 tim 46m
Mor med barn.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
1d 8 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byster, 2 st, omkring 1900.
8 tim 32m
Byster, 2 st, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
2d 8 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.