11 föremål
Chanel, "Boy Bag Medium", 2011.
3d 3 tim
4 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
5 tim 43m
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Karl Erik Höglund, Utan titel.
5 tim 23m
12 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Mor med barn.
6 tim 29m
Mor med barn.
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Obelisker, ett par, 1900-tal.
3d 3 tim
Obelisker, ett par, 1900-tal.
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
2d 4 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
5 tim 59m
Timo Solin, Sittande modell.
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK