11 föremål
Chanel, "Boy Bag Medium", 2011.
3d 4 tim
4 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
6 tim 41m
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Karl Erik Höglund, Utan titel.
6 tim 21m
12 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Mor med barn.
7 tim 27m
Mor med barn.
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Obelisker, ett par, 1900-tal.
3d 4 tim
Obelisker, ett par, 1900-tal.
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
2d 5 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
6 tim 57m
Timo Solin, Sittande modell.
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK