Madeleine Pyk – en samling F769

106 föremål
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
5d 18 tim
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, 1900-tal.
4d 14 tim
Taklampa, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
4d 15 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa. 1900-talets mitt.
3d 15 tim
Golvlampa. 1900-talets mitt.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kandelabrar, ett par, 1900-talets början.
3d 16 tim
1 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
2d 14 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
1d 14 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets början.
1d 15 tim
Byrå, 1900-talets början.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fartygsmodell, 1900-tal.
1d 15 tim
Fartygsmodell, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal.
1d 15 tim
Byrå, rokokostil, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
1d 15 tim
Bord, 1900-tal.
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
1d 16 tim
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
1d 16 tim
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK