Kan inte nå servern
 
36 föremål
Axel Lind, Böljande hav.
5d 5 tim
Axel Lind, Böljande hav.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ardy Strüwer, "Nuage Bleu" (En France).
5d 6 tim
Ardy Strüwer, "Nuage Bleu" (En France).
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Berndt Wennström, "Hållplats III".
5d 6 tim
Berndt Wennström, "Hållplats III".
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Friedrich Wasmann, Pojke i profil.
4d 7 tim
Friedrich Wasmann, Pojke i profil.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
1d 9 tim
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Petter Zennström, Fåglar.
1d 10 tim
Petter Zennström, Fåglar.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Okänd konstnär, Läsande man.
1d 12 tim
Okänd konstnär, Läsande man.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Holländsk skola, 1700-tal, Fiolspelare.
7 tim 46m
Holländsk skola, 1700-tal, Fiolspelare.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
8 tim 4m
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Petter Zennström, "Två".
8 tim 12m
Petter Zennström, "Två".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Evert Lundquist, "De gamla husen".
8 tim 38m
Evert Lundquist, "De gamla husen".
Aktuellt bud
5 100 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.