Kan inte nå servern
 
28 föremål
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
6 tim 56m
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Petter Zennström, Fåglar.
7 tim 42m
Petter Zennström, Fåglar.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Okänd konstnär, Läsande man.
9 tim 52m
Okänd konstnär, Läsande man.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Friedrich Wasmann, Pojke i profil.
3d 4 tim
Friedrich Wasmann, Pojke i profil.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matbord, Swedish Modern, 1930/40-tal.
3d 9 tim
Matbord, Swedish Modern, 1930/40-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Axel Lind, Böljande hav.
4d 3 tim
Axel Lind, Böljande hav.
Aktuellt bud
6 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ardy Strüwer, "Nuage Bleu" (En France).
4d 4 tim
Ardy Strüwer, "Nuage Bleu" (En France).
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Berndt Wennström, "Hållplats III".
4d 4 tim
Berndt Wennström, "Hållplats III".
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.