106 föremål
Arkivbyrå, 1900-tal.
2d 11 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal.
1d 13 tim
Byrå, tidigt 1900-tal.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
5d 15 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
1d 14 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pall, 1900-tal.
6d 13 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, 1900-tal.
1d 14 tim
Bänk, 1900-tal.
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
5d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
5d 10 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
5d 14 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
5d 12 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
5d 14 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
5d 15 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
1d 11 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
1d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
5d 14 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK