178 föremål
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
15 tim 52m
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slaglåsgevär m/1815-45.
15 tim 40m
Slaglåsgevär m/1815-45.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
15 tim 2m
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
15 tim 8m
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
5d 18 tim
1 100 SEK
Utropspris
7 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
3d 13 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, samtida.
2d 19 tim
Soffbord, samtida.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
17 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
3 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm.
1d 16 tim
Omega, armbandsur, 35 mm.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
1d 14 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK