159 föremål
Lornjett, 18K guld med glas.
5 tim 47m
Lornjett, 18K guld med glas.
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
4d 4 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, fat, glas, Kosta Boda.
7d 9 tim
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
5d 5 tim
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
5d 5 tim
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa, Italien, samtida.
9 tim 11m
Taklampa, Italien, samtida.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
4d 7 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
3d 5 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
3d 6 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, samtida.
7d 9 tim
Soffbord, samtida.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
4d 6 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
3d 8 tim
16 279 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
1d 6 tim
Annika Masolle, Utan titel.
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
3d 5 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK