111 föremål
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
1d 5 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
1d 6 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
1d 5 tim
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fredrik Wretman, "MoMA", 1991.
5d 5 tim
1 651 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
1d 7 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Lars Brander, Utan titel.
2d 1 tim
Lars Brander, Utan titel.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, samtida.
2d 1 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
7 tim 7m
Max Mikael Book, "Timex".
2 750 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
3d 5 tim
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lars Hellsten, vas.
2d 1 tim
Lars Hellsten, vas.
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erika Lagerbielke, vas, Orrefors.
2d 2 tim
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Henrik Allert, Ripa.
3d 3 tim
Henrik Allert, Ripa.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
IWC, Porsche Design, armbandsur, 32 mm.
6d 5 tim
1 100 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
2d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
4d 4 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
5d 6 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, sent 1700-tal, Sengustaviansk.
6d 6 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK