72 föremål
Spegel, 1900-talets mitt.
4d 11 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
2d 8 tim
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, skärp, storlek XS/70.
1d 11 tim
1 205 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1800-tal.
9 tim 26m
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
9 tim 36m
Bord, 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
12 tim 4m
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Praktskål på fot, omkring år 1900.
3d 4 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1800-tal.
5d 11 tim
Byrå, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
6d 13 tim
Byrå, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
7d 10 tim
Skänk, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
2d 7 tim
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
2d 9 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
5d 13 tim
Matbord, England, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mulberry, väska, vintage.
2d 10 tim
Mulberry, väska, vintage.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
7d 11 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK