Kan inte nå servern
 
18 föremål
Okänd konstnär, 1700-tal, Vid havet.
18 tim 51m
Okänd konstnär, 1700-tal, Vid havet.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Åsa Davidsson, "Önskebrunn".
6d 17 tim
Åsa Davidsson, "Önskebrunn".
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jakob Kulle, På gården.
2d 18 tim
Jakob Kulle, På gården.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jak Katarikawe, "Gods ways are mysterious".
2d 17 tim
Jak Katarikawe, "Gods ways are mysterious".
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Peter Eskilson, Klippor.
21 tim 35m
Peter Eskilson, Klippor.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Raimund von Wichera, Skördetid.
4d 18 tim
Raimund von Wichera, Skördetid.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Albert Johansson, Utan titel.
1d 18 tim
Albert Johansson, Utan titel.
Aktuellt bud
15 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Einar Forseth, Vinterbild.
3d 17 tim
Einar Forseth, Vinterbild.
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Zerihun Yetmgeta, "Yellow rhythm".
21 tim 25m
Zerihun Yetmgeta, "Yellow rhythm".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Nils Asp, Utan titel.
5d 21 tim
Nils Asp, Utan titel.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Wladyslaw Chmielinski, Slädfärd.
2d 20 tim
Wladyslaw Chmielinski, Slädfärd.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Mårten Andersson, "Bruddansen".
17 tim 33m
Mårten Andersson, "Bruddansen".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.