Kan inte nå servern
 
123 föremål
Spelbord, Holland, 1800-tal.
12 tim 59m
Spelbord, Holland, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
4d 12 tim
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sigfrid Södergren, "Afrikansk marknad".
5d 10 tim
Sigfrid Södergren, "Afrikansk marknad".
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.