414 föremål
Matbord, 1800-tal.
2d
Matbord, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
3d 3 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Puderstol, 1700-tal.
6d
Puderstol, 1700-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
5d 23 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
3d 2 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
6d 3 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
2d
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
W M Thomsom, 1800-tal, "HMS Serapis".
4d 23 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
6d
Spelbord, Holland, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
4d
Matbord, England, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skedar, 4 st, samiskt hantverk.
6d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
2d 23 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
2d 3 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal.
2d 1 tim
Byrå, tidigt 1900-tal.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
2d 23 tim
Sekretär, 1800-tal.
6 650 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
6d 2 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Okänd konstnär, 1700-tal, Vid havet.
39m 49s
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
6d 3 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
4d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Antikiserande byst, carraramarmor, 1900-tal.
3d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
3 tim 19m
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
3 tim 37m
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
2d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
6d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
6d 2 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK