468 föremål
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
2 tim 2m
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kandelabrar, ett par, 1900-talets början.
1d 4 tim
1 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
"Geographisk Delineation".
1d 4 tim
"Geographisk Delineation".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Baotou, ca 75 x 185 cm.
1d 3 tim
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Peter Dahl, Utan titel.
2 tim 18m
Peter Dahl, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Peter Dahl, Utan titel.
2 tim 6m
Peter Dahl, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Kina, ca 124 x 205 cm.
1 tim 48m
Matta, Kina, ca 124 x 205 cm.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Frans Hogenberg, "Colding Schlos und Stat".
1d 5 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hughie O´Donoghue, Utan titel.
6d 1 tim
2 750 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
3d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK