Kan inte nå servern
 
833 föremål
Antoni Clavé, Utan titel.
2d
Antoni Clavé, Utan titel.
Aktuellt bud
1 005 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
1d 3 tim
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Sven X:et Erixson, Fiskmånglerska.
5d 5 tim
Sven X:et Erixson, Fiskmånglerska.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Mulberry, plånbok.
1d 3 tim
Mulberry, plånbok.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kudde, glaserat lergods, Songdynastin (960-1279).
2d
Kudde, glaserat lergods, Songdynastin (960-1279).
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
1d 3 tim
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, väska, "Padlock Bee Small".
6d 2 tim
Gucci, väska, "Padlock Bee Small".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Byrå, 1930/40-tal.
5d 5 tim
Byrå, 1930/40-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, armband.
6d 6 tim
Louis Vuitton, armband.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
1d 4 tim
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
Aktuellt bud
19 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.