Kan inte nå servern
 
36 föremål
Stig Blomberg, skulptur.
1d 8 tim
Stig Blomberg, skulptur.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skulptur Ostasien 1900-tal.
1d 8 tim
Skulptur Ostasien 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
John Munsterhjelm, skulptur.
1d 7 tim
John Munsterhjelm, skulptur.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1d 8 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1d 8 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
5d 4 tim
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olof Ahlberg, Mor och barn.
4d 6 tim
Olof Ahlberg, Mor och barn.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
7 tim 33m
Sven Lundqvist, Sittande figur.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
8 tim 57m
Annika Masolle, Utan titel.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
2d 6 tim
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Gert Marcus, Utan titel.
4d 8 tim
Gert Marcus, Utan titel.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
4d 7 tim
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
Aktuellt bud
2 390 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Dansande Faun.
9 tim 47m
Dansande Faun.
Aktuellt bud
43 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Timo Solin, Sittande modell.
8 tim 45m
Timo Solin, Sittande modell.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Lars Brander, Utan titel.
5d 3 tim
Lars Brander, Utan titel.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.