Kan inte nå servern
 
27 föremål
Okänd konstnär, 1700-tal, Vid havet.
22 tim 41m
Okänd konstnär, 1700-tal, Vid havet.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jak Katarikawe, "Gods ways are mysterious".
2d 21 tim
Jak Katarikawe, "Gods ways are mysterious".
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Jakob Kulle, På gården.
2d 22 tim
Jakob Kulle, På gården.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Peter Eskilson, Klippor.
1d 1 tim
Peter Eskilson, Klippor.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Raimund von Wichera, Skördetid.
4d 22 tim
Raimund von Wichera, Skördetid.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Albert Johansson, Utan titel.
1d 22 tim
Albert Johansson, Utan titel.
Aktuellt bud
15 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Sven X:et Erixson, Vid vävstolen.
3d 1 tim
Sven X:et Erixson, Vid vävstolen.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Max Salmi, Abstrakt motiv.
5d
Max Salmi, Abstrakt motiv.
Aktuellt bud
370 EUR
Utropspris
600 EUR
Nils Asp, Utan titel.
6d 1 tim
Nils Asp, Utan titel.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Einar Forseth, Vinterbild.
3d 21 tim
Einar Forseth, Vinterbild.
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Zerihun Yetmgeta, "Yellow rhythm".
1d 1 tim
Zerihun Yetmgeta, "Yellow rhythm".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Max Salmi, "Sininen kuu" (Blå måne).
5d
Max Salmi, "Sininen kuu" (Blå måne).
Aktuellt bud
500 EUR
Utropspris
700 EUR
Nikolai Lehto, Tre figurer och en svan.
3d
Nikolai Lehto, Tre figurer och en svan.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Wladyslaw Chmielinski, Slädfärd.
3d
Wladyslaw Chmielinski, Slädfärd.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ikon Grekland omkring 1900.
53m 32s
Ikon Grekland omkring 1900.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mårten Andersson, "Bruddansen".
21 tim 23m
Mårten Andersson, "Bruddansen".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.