Kan inte nå servern
 
24 föremål
Raimund von Wichera, Skördetid.
4d 20 tim
Raimund von Wichera, Skördetid.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Einar Forseth, Vinterbild.
3d 19 tim
Einar Forseth, Vinterbild.
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Max Salmi, Abstrakt motiv.
4d 23 tim
Max Salmi, Abstrakt motiv.
Aktuellt bud
370 EUR
Utropspris
600 EUR
Jak Katarikawe, "Gods ways are mysterious".
2d 20 tim
Jak Katarikawe, "Gods ways are mysterious".
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Jakob Kulle, På gården.
2d 20 tim
Jakob Kulle, På gården.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Wladyslaw Chmielinski, Slädfärd.
2d 22 tim
Wladyslaw Chmielinski, Slädfärd.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sven X:et Erixson, Vid vävstolen.
2d 23 tim
Sven X:et Erixson, Vid vävstolen.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Mårten Andersson, "Bruddansen".
19 tim 50m
Mårten Andersson, "Bruddansen".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, 1700-tal, Vid havet.
21 tim 8m
Okänd konstnär, 1700-tal, Vid havet.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Zerihun Yetmgeta, "Yellow rhythm".
23 tim 42m
Zerihun Yetmgeta, "Yellow rhythm".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Peter Eskilson, Klippor.
23 tim 52m
Peter Eskilson, Klippor.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Albert Johansson, Utan titel.
1d 21 tim
Albert Johansson, Utan titel.
Aktuellt bud
15 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Nils Asp, Utan titel.
5d 23 tim
Nils Asp, Utan titel.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.