Kan inte nå servern
 
25 föremål
Albert Johansson, Utan titel.
1d 4 tim
Albert Johansson, Utan titel.
Aktuellt bud
15 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Einar Forseth, Vinterbild.
3d 3 tim
Einar Forseth, Vinterbild.
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jak Katarikawe, "Gods ways are mysterious".
2d 3 tim
Jak Katarikawe, "Gods ways are mysterious".
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Jakob Kulle, På gården.
2d 4 tim
Jakob Kulle, På gården.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Max Salmi, Abstrakt motiv.
4d 6 tim
Max Salmi, Abstrakt motiv.
Aktuellt bud
370 EUR
Utropspris
600 EUR
Mårten Andersson, "Bruddansen".
3 tim 30m
Mårten Andersson, "Bruddansen".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nils Asp, Utan titel.
5d 7 tim
Nils Asp, Utan titel.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, 1700-tal, Vid havet.
4 tim 48m
Okänd konstnär, 1700-tal, Vid havet.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Peter Eskilson, Klippor.
7 tim 32m
Peter Eskilson, Klippor.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Raimund von Wichera, Skördetid.
4d 4 tim
Raimund von Wichera, Skördetid.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sven X:et Erixson, Vid vävstolen.
2d 7 tim
Sven X:et Erixson, Vid vävstolen.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Thea Ekström, Utan titel.
6d 3 tim
Thea Ekström, Utan titel.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Wladyslaw Chmielinski, Slädfärd.
2d 6 tim
Wladyslaw Chmielinski, Slädfärd.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Zerihun Yetmgeta, "Yellow rhythm".
7 tim 22m
Zerihun Yetmgeta, "Yellow rhythm".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Åsa Davidsson, "Önskebrunn".
6d 3 tim
Åsa Davidsson, "Önskebrunn".
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.