Kan inte nå servern
 
34 föremål
Agda Holst, stilleben.
7d 2 tim
Agda Holst, stilleben.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Olof Hermelin, Landskap med figur i eka.
5d 20 tim
Olof Hermelin, Landskap med figur i eka.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sven X:et Erixson, Sparken.
5d 21 tim
Sven X:et Erixson, Sparken.
Aktuellt bud
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ylva Ceder, Interiör.
5d 21 tim
Ylva Ceder, Interiör.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Einar Forseth, Vinterbild.
5d
Einar Forseth, Vinterbild.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ikon, Ryssland, omkring 1900.
5d
Ikon, Ryssland, omkring 1900.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ikon, Ryssland, 1800-tal.
5d 1 tim
Ikon, Ryssland, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Leif Engström, Utan titel.
5d 1 tim
Leif Engström, Utan titel.
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Evert Lundquist, Stående man.
2d 21 tim
Evert Lundquist, Stående man.
Aktuellt bud
6 900 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Evert Lundquist, "Urna".
2d 21 tim
Evert Lundquist, "Urna".
Aktuellt bud
11 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Jakob Weidemann, Utan titel.
2d 22 tim
Jakob Weidemann, Utan titel.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Madeleine Pyk, "Berguv".
2d 23 tim
Madeleine Pyk, "Berguv".
Aktuellt bud
7 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Leida Rives-Elfvén, "Grått Tema".
1d 22 tim
Leida Rives-Elfvén, "Grått Tema".
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ikon, Ryssland omkring 1900.
2d
Ikon, Ryssland omkring 1900.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
2d 2 tim
Olof Hermelin, Fjällandskap.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Axel Borg, Liggande älg.
2d 2 tim
Axel Borg, Liggande älg.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.