Kan inte nå servern
 
38 föremål
Leida Rives-Elfvén, "Grått Tema".
1d 6 tim
Leida Rives-Elfvén, "Grått Tema".
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ikon, Ryssland omkring 1900.
1d 8 tim
Ikon, Ryssland omkring 1900.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
1d 10 tim
Olof Hermelin, Fjällandskap.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Axel Borg, Liggande älg.
1d 10 tim
Axel Borg, Liggande älg.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Evert Lundquist, Stående man.
2d 5 tim
Evert Lundquist, Stående man.
Aktuellt bud
6 900 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Evert Lundquist, "Urna".
2d 5 tim
Evert Lundquist, "Urna".
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Jakob Weidemann, Utan titel.
2d 6 tim
Jakob Weidemann, Utan titel.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Madeleine Pyk, "Berguv".
2d 8 tim
Madeleine Pyk, "Berguv".
Aktuellt bud
9 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Einar Forseth, Vinterbild.
4d 8 tim
Einar Forseth, Vinterbild.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ikon, Ryssland, omkring 1900.
4d 8 tim
Ikon, Ryssland, omkring 1900.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ikon, Ryssland, 1800-tal.
4d 9 tim
Ikon, Ryssland, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Leif Engström, Utan titel.
4d 10 tim
Leif Engström, Utan titel.
Aktuellt bud
8 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Olof Hermelin, Landskap med figur i eka.
5d 4 tim
Olof Hermelin, Landskap med figur i eka.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sven X:et Erixson, Sparken.
5d 5 tim
Sven X:et Erixson, Sparken.
Aktuellt bud
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ylva Ceder, Interiör.
5d 5 tim
Ylva Ceder, Interiör.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Agda Holst, stilleben.
6d 10 tim
Agda Holst, stilleben.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.